Įmonės veiklos aprašymas

Penosil, mastikos, sandarikliai.jpeg

Estijos bendrovė OÜ Krimelte tai PENOSIL prekinis ženklas. Gaminiai: sandarikliai, mastikos, statybinės putos, hermetikai, klijai, valikliai, pasižymintys aukšta kokybe ir plačiu asortimentu.

 

PENOSIL - tai aukšti gaminių kokybės reikalavimai, mobilus aptarnavimas, plečiamas asortimentas ir pastovus progresas - PENOSIL sėkmės garantas. Didelio asortimento ir geros kokybės PENOSIL gaminiai tinka ir statybininkams profesionalams, ir kitiems užsiimantiems statybos darbais. PENOSIL gaminiai parduodami 50-je valstybių visame pasaulyje.


Greitis, lankstumas ir stabilumas - tai savybės, charakterizuojančios  mūsų jaunos komandos darbą. UAB Krimelte LT yra Krimelte OÜ korporacijos dalis ir oficialus PENOSIL produktų platintojas Lietuvoje.

 

Penosil gaminiai skirstomi į 3 grupes:

 

  • GOLD - aukščiausia, profesionali kokybė;
  • PREMIUM - puiki kokybė skirta statybininkams profesionalams ir buitiniams varotojams;
  • STANDARD - patraukli kaina ir patikima kokybė  skirta ir profesionalams, ir buitiniams varotojams.

 


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
Goldgun65_plus_ru 2014-11-13 Langų ir durų montavimo ir sandarinimo sistema Penosil 3+1
Estijos bendrovė OÜ Krimelte tai PENOSIL prekinis ženklas. Gaminiai: sandarikliai, mastikos, statybinės putos, hermetikai, klijai, valikliai, pasižymintys aukšta kokybe ir plačiu asorti...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Penosil atstovas Lietuvoje (Krimelte Lt), UAB