Įmonės veiklos aprašymas

„Veritas Ana“ – kompanija, užsiimanti didmenine ir mažmenine prekyba gaminiais iš akmens, turinti vieną moderniausių akmens apdirbimo gamyklų Lietuvoje. Mes patys importuojame natūralų akmenį (granitą, marmurą, oniksą ir kt.) ir iš jo gaminame stalviršius, interjero, židinių ir lauko apdailos detales. Modernios akmens apdirbimo staklės leidžia ypač preciziškai ir tiksliai atlikti tiek standartinius, tiek nestandartinius užsakymus, o taip pat išgauti itin sudėtingas briaunas.

Esame jauna ir ambicinga kompanija, todėl į darbą bei klientus žiūrime atsakingai. Garantuojame kokybę ir prisiimame visą atsakomybę už savo gaminius, esant reikalui – reaguojame į iškilusias problemas ir jas sprendžiame nedelsiant.

Mūsų komandoje dirba kūrybingi ir nestokojantys idėjų žmonės, todėl gaminių iš akmens asortimentas nuolat plečiamas. Be to, dėl modernios gamybos sistemos užsakymų atlikimo terminas trumpas, o kainos – patraukliausios rinkoje.

Dirbame tiek su privačiais asmenimis, tiek su įvairiomis kompanijomis ir nusipelnėme puikaus jų įvertinimo bei rekomendacijų.

 


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
Llaiptaititul 2011-10-04 Akmens laiptai
  Tiek įprastiniame, tiek ir prabangiame ar nestandartiniame interjere labai dera natūralaus granito ar marmuro laiptai, kurie yra ilgaamžiai, atsparūs aplinkos poveikiui bei temperatūros pok...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Veritas Ana, UAB