Įmonės veiklos aprašymas

Uždaroji akcinė bendrovė „Prefabeta“ tai oficialus ir vienintelis TERIVA perdangos gamintojas Lietuvoje. Nuo 2002 m. įkurta įmonė tobulina ir gerina šio gaminio kokybę. 

 

Įmonė gamina gelžbetonines surenkamas perdangas „TERIVA“ žemų ir daugiaaukščių gyvenamųjų namų statybai. Perdangų „TERIVA“ patvarumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą patvirtina tai, kad šios perdangos jau daugelį metų plačiai žinomos ir naudojamos beveik visoje Europoje. 

 

TERIVA įmonė – tai patikimas partneris, pasirengęs padėti Jums išspręsti įvairius klausimus, susijusius su statomo namo perdengimu ar esamo pastato rekonstrukcija. Mūsų kvalifikuoti specialistai konsultuos Jūs įvairiais statybos klausimais, reikalui esant atvyks į Jūsų statybos objektą. Įvertinus visus galiojančius Lietuvos standartus, norminius ir techninius reikalavimus, taip pat Jūsų pageidavimus ir norus, pateiks Jums kokybišką sprendimą.

prefabeta-uab teriva perdanga www.statybosproduktai.lt.png

 

 


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
Teriva perdanga, perfabeta pic 2014-07-28 TERIVA perdanga
Perdangos TERIVA – tai dažnai briaunotos sijų ir tuščiavidurių blokelių perdangos. Šios perdangos susideda iš lengvų gelžbetonio sijų su erdvine plieno santvara, tu&scaro...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Prefabeta, UAB