Įmonės veiklos aprašymas

UAB “SERFAS” įsikūrė 1994 metais. Įkūrėjai pasirinko statybos medžiagų ir metalo produktų sferas, nes tai atitiko rinkos poreikius ir kompanijos įkūrėjų žinias.

 

Įmonės vizija – profesionalus statybinių ir mažmeninės prekybos statybinėmis medžiagomis įmonių aptarnavimas Lietuvoje ir plėtra užsienyje.

 

Įmonės misija – tiekti ne tik statybines medžiagas, metalus, bei armatūrinius tinklus, bet taip pat reikalingas žinias jų eksploatavimui ir panaudojimo galimybėms, technologines koncepcijas, bei naujas idėjas statybų ir gamybos profesionalams.

 

Įmonės pavadinimas “Serfas” buvo pasirinktas ne atsitiktinai. “Serfingas” – tai sportas, kuriame yra išnaudojamas vanduo. Taigi, mūsų kvalifikuotų profesionalų pastangomis, mūsų kompanija stengiasi valdyti “rinkos bangas”.

serfas uab-logo-www.statybosproduktai.lt.png


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
2014-04-30 SERFAS Cinkuotos plieninių laiptų pakopos
Laiptų pakopos gali būti presuotos RR bei suvirintos SP, paprastos arba dantytos. Visiems laiptų pakopų tipams naudojami tokio pat profilio, storio ir intervalų grotelės, kaip ir platformoms bei ai...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Serfas, UAB