Įmonės veiklos aprašymas

 

 

UAB Termoblock ™ tai plačiai žinomas prekybos ženklas. Mūsų gaminius jus galite pamatyti įvairiose pasaulio šalyse, bet mūsų gaminiai visada išsiskiria tarp panašiu prekių aukšta kokybė ir technologiškumų.

UAB Termoblock ™ sukūrė savo gaminiams pilna statybinės technologijos ciklą. Perkant mūsų blokelius, jus gaunate visus reikiamus sprendimus kokybiškai ir pigiai statybai. Jums nebereikės galvoti kaip pastatyti ta ar ana statybos konstrukciją, mes tai padarėme už jus. Mūsų įmonė suteikia technine pagalbą ne tik statybos įmonėms, bet ir privatiems statybininkams.

Mūsų gaminiai yra gaminami pagal pažengusias technologijas naudojant naujausia Amerikiečiu automatizuotą įrangą, ir todėl mes galime pasiūlyti jums aukšta kokybė už žema kainą. Mūsų produkcija tai ne tik nauja statybine medžiaga, bet ir nauja statybine technologija. Ši technologija leidžia statyti žymiai greičiau ir pigiau.

Dirbant pagal minėta technologija jus gaunate ne tik žymiai greitesne ir pigesne statybą, bet ir kartu gaunate žymiai aukštesne ir patikimesne statybą. Mūsų technologija galima naudoti ir Šiandieninieje statyboje.

 

Stulpu užpylimo koncepcija, diržu ir sąramų muro viduje, o taip pat ir išoriniu sienų statyba iškart su apdaila ir apšilimu sutaupo net iki 40%.laiko ir resursu statant statinio karkasą. Ir visa tai leidžia padaryti mūsų technologija.

 

Dar vienas mūsų technologijos privalumas, jums nebereikės pastalių ir klonių. O svarbiausia, kad oro sąlygos neturi įtakos apdailos darbų kokybei. Statybos sezonas trunka 2-4 mėnesiais ilgiau nei ankščiau, tuo metu kai apdailos darbū garantija išauga nuo 5 iki 50 metų.

 

 

 

 

 


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Termoblock, UAB