Įmonės veiklos aprašymas

„Viessmann Group“ yra tarptautinėje rinkoje pirmaujantis šildymo, pramoninių ir vėsinimo sistemų gamintojas.

Viessmann_MS_02075.jpg

 

  • Šildymo sistemos. Platus asortimentas yra geriausios kokybės ir nustato standartus. Susitelkus ties efektyviu energijos vartojimu, užtikrinamos mažesnės išlaidos ir tausojama aplinka.
  • Pramoninės. Energiją taupantis ir mažai taršus energijos gaminimas bei saugus eksploatavimas ir prastovų nebuvimas yra svarbiausi energijos gamybos sistemoms keliami reikalavimai.
  • Vėsinimo sistems. „Viessmann“ yra vienas iš pirmaujančių novatoriškų vėsinimo sprendimų gamintojų Europoje. Daug gaminių ir paslaugų pasiūlymų apima efektyviausius sprendimus pramonei.

 

 

Plačiame „Viessmann“ asortimente siūlomi individualūs sprendimai: efektyvios sistemos ir 1,5–120 000 kilovatų galia visoms naudojimo sritims ir visiems energijos ištekliams.

 

Šiuo metu svarbiausias „Viessmann“ tikslas – pasiūlyti dar efektyvesnius šildymo įrenginius bei sistemas.

 


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
Aukšto slėgio garo katilai ir generatoriai vitomax-www 2014-03-02 Aukšto slėgio garo katilai ir generatoriai VITOMAX
Energijos taupymu ir mažu kenksmingų medžiagų išskyrimu pasižymintis garo gaminimas bei saugus eksploatavimas ir prastovų nebuvimas yra svarbiausi reikalavimai, keliami gamybos vietoms ir ...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Viessmann, UAB