Įmonės veiklos aprašymas

 UAB “2MBALTIC”  yra specialistų komanda pasiruošusi padėti Jums įgyvendinti net ir sudėtingiausius eksterjero projektus. Prekiaujame medžio plastiko kompozito gaminiais (angl. WPC): terasomis, fasadais ir tvoromis.

 

Atstovaujame 7 Europos gamintojus, todėl turime platų asortimentą atitinkantį net ir išrankiausio kliento poreikius. WPC lentos yra pagamintos iš 95% perdirbtų medžiagų, įskaitant plastikus (HDPE polimeras naudojamas vaistų gamyboje) ir perdirbtus medienos pluoštus.

 

Šios lentos pasižymi unikalia forma ir gražiu dizainu. Medžio plastiko kompozito lentos itin atsparios atmosferos poveikiui, todėl tinkamos ir terasoms be stogo, balkonamas, fasadams, tvoroms. WPC lentos puikiai išlaiko savo spalvą bei formą bet kokiomis oro sąlygomis.

 


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
Pdsc04587 2016-02-22 WPC medžio plastiko terasinės lentos - 2MBALTIC
Produktai, pagaminti iš WPC yra stabilūs, tamprūs, atsparūs vandeniui bei reikalaujantis mažiau priežiūros.   Daugiau privalumų: dailaus dizaino, išvaizda ir pojūtis kaip ...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė UAB 2MBALTIC, UAB