Įmonės veiklos aprašymas

UAB 'Profine Baltic' tai didžiausio pasaulyje Vokietijos koncerno "PROFINE GmbH" dukterinė įmonė, tiekianti vokiškus bešvinius PVC profilius Pabaltijo ir Skandinavijos šalių rinkoms. Logistikos centras įsikūręs Klaipėdoje.

 


UAB 'Profine Baltic' - suvienyja geriausių plastikinių profilių specialistų patirtį ir naujausias technines žinias – tai nauja kompanija, susidedanti iš KBE, Kömmerling ir TROCAL firmų, jungianti Europos rinkos lyderio technologinių naujovių galią su trijų individualių kompanijų lankstumu.

 

 

Ateities naujovių lyderis užima puikią padėtį tarptautinėje rinkoje, turėdamas 26 skyrius 21 šalyje, didžiulius pajėgumus – daugiau negu 200 gamybos linijų ir, žinoma, daugybę puikių idėjų.

 

logo_kbe_white-distributor.jpg  logo_kommerling_white-distributor.jpg  logo_trocal_white-distributor.jpg


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
Get_blob 2015-12-15 Langų sistemos - KÖMMERLING 88plus
KOMMERLING 88plus yra naujo profilio  langų sistema su optimaliu konstrukcijos gyliu 88 mm - tai modernaus dizaino ir tobulo profilio proporcijos.   Šios naujos sistemos sumanus ...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė PROFINE BALTIC, UAB